Frequently Asked Questions

  • Co je tantra masáž?
  • Jaké má benefity tantricko-erotická masáž?
  • Mohu přijít bez rezervace?
  • Přijímáte euro nebo dolary?
  • Mohu přijít s partnerem na párovou masáž?
  • Je tam sprcha? A je možné se dívkou sprchovat?

Tantrická masáž je založena na interakci mužské a ženské energie. Tantrická masáž není jen vášní a erotikou, ale druhem meditace, která vám pomůže setkat se , se skutečnými vy. Masáže se konají v teplé designové místnosti v soukromí, s příjemnou hudbou, vonnými svíčkami a přírodními oleji. Tantrická masáž pomáhá otevřít tajemství lidského těla.  A tato masáž zavádí partnery do stavu podobného meditaci, dává pocit beztíže. Tohoto zvláštního stavu je dosaženo úplnou relaxací, tlumeným světlem, hudbou a aroma oleje , zpomaleného pohybu a blikajících svíček. Tantrická masáž pomáhá poznát tělo a odhaluje jeho smyslnost až do konce, což znamená poskytnout mimořádné potěšení.Tato masáž pomůže odstranit psychologické a smyslové bloky, rozšířit vnímání světa.

Kromě získání nezapomenutelné erotické masáže, která vás zavede do 7. nebe, se celé vaše tělo uvolní a budete se cítit plní energie.

Ano, můžete přijít bez rezervace. Vždy máme k dispozici masérky, ale pokud víte, kdy přijdete, je vždy lepši, abyste si udělali rezervaci, pro větší jistotu.

Ano, samozřejmě přijímáme.
1 Euro = 24 Czk
1 Dollar = 20 Czk

Ano, samozřejmě. Kromě individuálních tantrických, erotických masáží si můžete také objednat párovou masáž. Můžete si vzít jednu nebo dvě masérky. Masáž probíhá v osvětlené místnosti s příjemnou hudbou a aroma svíčkami. Také pro pár dáváme láhev šampaňského. Na konci masáže vás můžeme nechat o samotě, abyste si mohli užít spolu relaxace.

Ano, samozřejmě, že ano. Osprchujete se před masáží a po masáži .