[ Sportovní masaž ]
[ Sportovní masaž ]
Klasická sportovní masáž je intenzivní fyzická síla s rukama , ale zároveň je to také jemná forma doteku. Zbavte se stresu. Cítíte , jak se svaly pomalu uvolňují, a vaš emoční stav získává skutečné uspokojení a radost
[ Erotická masaž - MIX ]
[ Erotická masaž - MIX ]
Masážní mix zahrnuje nejlepší techniky ze všech masáží, to je naše oblíbená masáž. Na začátku je pokožka syntetizována jemnými rukama , užijete si masáž celého těla s teplým olejem a příjemnou hudbou. Dostanete lehkou sportovní masáž celého těla taky tato masáž zahrnuje klouzání těla po těle a na konec příjemný dárek .
[ Masáž pro pár ]
[ Masáž pro pár ]
Masáž pro páry je úžasný a velmi neobvyklý dárek. Vytvoříte si zcela nové impulsy pro vaše vzájemné spojení. Můžete si dát masáž společně v jedné místnosti nebo rozdělit se.
  [ Tělový masaž ]
[ Tělový masaž ]
Masáž celého těla probíhá v smyslné atmosféře s jemnou hudbou, svíčkami a teplými oleji. Masáž těla na tělo je, když masérka masíruje tělo svým vlastním. Čistý kontakt s pokožkou! Díky této jemné masáži zmizíte ze skutečného světa, budete cítít největší potěšení a úplnou relaxaci!
[ Tantrická masáž ]
[ Tantrická masáž ]
Tantrická masáž se pohybuje mezi erotikou a spiritualitou a je to zážitek, který byste si neměli nechat ujít. Díky této masáži můžete zmírnit stres a blokády. Vaše energie je nasměrována zpět do správného toku a může volně pulzovat a protékat tělem. Hlavní podstatou tantrické masáže je rozšířit svou vlastní sexuální energii a učinit ji harmonickou součástí vašeho života.
[4 hands massage]
[4 hands massage]
Masáž prováděná dvěma profesionálními masérkami, které vám přináší dvojíte potěšení. Budeme se o vás a vaše tělo starat s důvěrou a láskou. Tento nezapomenutelný zážitek si určitě užijete
[ Masaž KISS ]
[ Masaž KISS ]
Masáž Kiss - naš nejlepší a nejjemnější masáž, ze kterého rozhodně budete potěšeni. Závěrečná část masáže sestává z jemných dotyku erogenních zón. Používají se zejména naše speciální tantrické masážní techniky, které zahrnují intimní oblast.
[ Nuru massage ]
[ Nuru massage ]
Gel je bez zápachu, je bezbarvý a sestává z minerálů hlubinných řas. Díky detoxikačnímu účinku získáváte vlhkost kůži a novou elasticitu. Zbavte se napětí. Pocitite úplnou relaxaci.